FHU AUTO - SERWIS DRAGO-MAX - Kompleksowa mechanika pojazdowa - Diagnostyka - Lakiernictwo i blacharstwo - Wulkanizacja - Serwis ogumienia - Opony - Felgi - Przechowalnia opon - Części samochodowe - Import i sprzedaż samochodów używanychSerwis ogumienia


Profesjonalna obsługa ogumienia

Serwis klimatyzacji

Auto - Serwis Drago-Max to profesjonalny serwis ogumienia samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Nasz serwis to doskonały wybór jeśli musisz szybko wymienić opony lub sprawdzić stan ogumienia. Zajmujemy się wymianą i naprawą opon do samochodów osobowych, dostawczych i terenowych. Wykonujemy szeroki zakres usług wulkanizacyjnych. Prowadzimy sprzedaż nowych opon znanych koncernów. Tylko u nas znajdziesz markową oponę w doskonałej cenie. Sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom! Zapraszamy do współpracy firmy samochodowe, dealerów samochodów osobowych lub właścicieli autokomisów. Dzięki nam już nie będziesz musiał obawiać się o stan ogumienia. Współpracujemy z wieloma firmami z rynku motoryzacyjnego jak również poza. Wystawiamy faktury VAT.
Prowadzimy sprzedaż felg aluminiowych oraz stalowych.
Proponujemy naszym klientom przechowanie opon w atrakcyjnej cenie. Dzięki temu nie musisz się już obawiać o koła we własnej piwnicy.

| © 2010 FHU Drago-Max | Created by SmallWeb.pl & IT-HELP |